Wszystkie kategorie

Firma Aktualności

Jesteś tutaj:Strona główna > Newsy > Firma Aktualności

Kim jesteśmy?

Czas: 2022-11-09 Trafienia: 47

Jako dostawca z ponad 12-letnim międzynarodowym doświadczeniem OEM i usługowym w zakresie produktów rakietowych, Changsha SINGSONG Sports Equipment Co., Ltd specjalizuje się w rakietach do tenisa plażowego, rakietach do padla, wiosłach do pickleball.

Nasz międzynarodowy zespół obejmuje dział zakupów, kontroli i marketingu, który ma bogate doświadczenie w zagranicznych usługach pomocniczych. Szczególnie 28 procedur sprawia, że ​​każde zlecenie przebiega sprawnie.

11

Produkcja rakiet jest w większości wykonywana ręcznie, skomplikowana i ma wiele procedur, a my mamy wiele materiałów do wyboru przez klienta, takich jak włókno szklane, 50% węgiel, pełny węgiel, 3K, 12K, 18K i dalej.

222

33

Jednocześnie nasza firma zapewnia klientom spersonalizowane usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tak długo, jak klienci dostarczają logo swojej firmy, możemy wytwarzać produkty, które ich satysfakcjonują. Dlatego cieszymy się dobrą reputacją na całym świecie dzięki doskonałej jakości, konkurencyjnej cenie i profesjonalnym usługom.

44

Gorące kategorie